Działka budowlana Arciszewo
Arciszewo, pomorskie
- 385 000 zł
- 945 m²
- 407,41 zł/m²
Darles Nieruchom...
Skontaktuj się
Działka budowlana Arciszewo
Arciszewo, pomorskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Działka budowlana Arciszewo
Zaktualizowane: 18 maja 2026
385 000 zł 945 m² 407,41 zł/m²
kwadratMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 385 000 zł (407,41 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 945 m²
- kształt: kwadrat; długość: 30m; szerokość: 32m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Darles Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 051025
Lokalizacja
- Adres: Arciszewo, Pruszcz Gdański, gdański, pomorskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, łąka, las, jezioro, rzeka, morze
- cicho
Opis nieruchomości
Działka budowlana w spokojnym miejscu na przedmieściu Gdańska. Świetnie skomunikowana okolica z węzłem Straszyn (trasa S6, S7 , autostrada A1, obwodnice Trójmiasta). Teren objęty planem miejscowym.
Działka:
powierzchnia 945 mkw.
kwadratowa, płaska
dojazd utwardzony: płyty betonowe i asfalt
w drodze przy działce media: prąd, woda, kanalizacja
objęta planem miejscowym : zabudowa jednorodzinna: działka z funkcją zabudowy mieszkaniowo- (...)
508 900...
508 900 143